X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
X סגירה
 

סקסופונים למכירה - סקסופונים משומשים באיכות מעולה

סקסופונים למכירה - חדשים ומשומשים:

מחפש סקסופון למכירה ?

אנו ידועים בזכות המבחר הגדול בישראל של סקסופונים משומשים מתוצרת כל החברות הטובות.

אצלנו תוכל להתרשם ממבחר עצום של סקסופונים משומשים וגם סקסופונים חדשים, מבחר גדול של סקסופונים למתחילים, אוסף מדהים של סקסופונים איכותיים וגם סקסופונים מקצועיים עבור נגנים מקצועיים, במחירים הזולים והאטרקטיביים ביותר עבורך, יחד עם אחריות מקיפה, אביזרים וחבילת שירות מפנקת.

מבחר סקסופונים למכירה - עסקאות טרייד אין:

אצלנו תוכל לבחור לעצמך סקסופון איכותי ולהתקזז על הסקסופון הישן שלך (או על כל כלי נשיפה אחר) בעסקת טרייד אין, אצלנו ניתן להחליף כלי נשיפה ולצאת עם סקסופון איכותי ומפנק, עם איצבוע נוח ועם צליל נפלא, אשר יקל עליך את הנגינה ויעלה את סף האושר והעונג שלך.

סקסופון משומש לכל רמת נגינה:

אנו מציעים לך סקסופון משומש מסוגים שונים ובמחיר לא יקר, סקסופון לרמות נגינה שונות - רמת תלמידים, סקסופון למתקדמים ואפילו סקסופון מקצועי. שביעות רצונך חשובה לנו מאוד והסקסופונים שאנו מציעים לך אמינים ובד"כ אף שומרים על ערכם לאורך השנים.

תפיסת שירות מתקדמת - הלקוח שלנו חשוב מעל הכל:

זכור נא תמיד כי הגישה שלנו היא לחשוב "כמו הדג ולא כמו הדייג", כלומר - לחשוב תמיד על טובת הלקוח לפני שאנו חושבים על עצמנו, לשים אותך הלקוח שלנו בראש מעייננו ולתת מענה מקצועי והולם לכל נגן סקסופון המצטרף למשפחת לקוחותינו המכובדים.

טוב שם טוב משמן טוב:

אצלנו כל נגן סקסופון חשוב ואין זה משנה אם הוא נגן סקסופון מתחיל או נגן מקצועי. במסורת שירות איכותי של 25 שנה למדנו לתת את המענה האולטימטיבי לכל נגן סקסופון גם אם בקשותיו וצרכיו שונים ויוצאי דופן.

אגב - דוגמא למתן פתרונות יוצאי דופן לנוחיותך היא הפיתוח המיוחד של סקסופון ארגונומי בו הושקעו שנות פיתוח רבות בטכנולוגיות חדישות של הנדסת אנוש, זוויות מיפרקי כף היד בעת אחיזת הסקסופון, גובה שלושת הקלפות העליונות הצדדיות הנמצאות מתחת לכף יד שמאל - Palm Keys , מחזיקי האגודלים (עליון ותחתון) ועוד אלמנטים שונים בסקסופונים שלנו, שופרו לנוחיותך כדי שתהנה מאוד לאחוז בהם וליהנות מזמן איכות בנגינה.

סקסופון למכירה - כל סקסופון משומש מטופל ביסודיות:

כל סקסופון משומש המגיע למעבדתנו מעסקת טרייד אין או סקסופון יד שניה שנקנה מלקוח, עובר ביקורות קפדניות לפני שהוא מוצע לך לנגינה, כל סקסופון משומש עובר טיפול יסודי תחת ידיו המיומנות של גידי אורן ונולד מחדש כדי לשרת אותך נגן סקסופון יקר המתאווה לקנות מקסימום סקסופון במינימום כסף, מחירי הסקסופונים שאנו מציעים לך הוגנים ואף זולים לעומת אופציות אחרות.

סקסופונים משומשים - אמינות ללא תחרות כבר 25 שנה:

אנו ידועים בזכות המבחר הגדול בישראל של סקסופונים משומשים איכותיים, כל סקסופון משומש המוצע לך, עבר סינון קפדני ובדיקות מדוקדקות, טופל ונבחר להיות מוצע לך בזכות האיכות, סקסופונים משומשים רבים אשר מצבם המכאני טעון שיפור, עוברים במידת הצורך שיפוץ סקסופון יסודי כדי להיות מוצעים לך במצב אולטימטיבי וכדי שנרוויח עוד לקוח מרוצה, התיאבון היחידי שלנו הוא להרוויח עוד ועוד לקוחות מרוצים, בוא גם אתה והצטרף אל משפחת לקוחותינו המאושרים.

גידי אורן - בית המלאכה המקצועי ביותר בישראל - תיקון כלי נשיפה:

בית המלאכה לתיקון כלי נשיפה המתקדם והמשוכלל מסוגו בישראל נשען על מיכשור דיגיטלי מתקדם, מאובזר בכלי עבודה מיוחדים ומתוחכמים לתיקון כלי נשיפה, כריות שעמים לבדים וחלקי חילוף באיכות הטובה ביותר בעולם, על כך יעידו בשמחה לקוחותינו המאושרים, מיטב הנשפנים בארץ ואף נשפנים רבים השולחים כלי נשיפה אלינו לתיקון ממדינות אירופה.

סקסופונים למכירה באינטרנט ? השתגעתם ?

אם מצאת סקסופון למכירה באינטרנט, האם תהיה מוכן להמר על כספך ? כיצד תוכל לדעת מהו מצבו האמיתי ושאינך קונה וחס וחלילה "חתול בשק" ? מה עושים ?

הכלל המומלץ הוא שלא להכניס ראש בריא למיטה חולה, אמנם אין זו אמירה גורפת לגבי כל הסקסופונים למכירה הנמצאים ברשת האינטרנט אך הסיכון בקניית סקסופון יד שנייה באופן שכזה הוא בעל הסתברות גבוהה לאכזבה, לכו על בטוח - בואו אלינו !!

סקסופון משומש - לקנות וליהנות:

סטנדרטים של איכות עליונה לצד נהלים קפדניים אשר שודרגו מעת לעת במהלך 25 שנות ניסיון בתחום תיקון כלי נשיפה עומדים לנגד עינינו בכל תיקון או שיפוץ סקסופון (אוברול סקסופון), בכל החלפת כריות בסקסופון או תיקון כלי נשיפה אחרים וכו'...

אנו שמחים כי קהל הנגנים מבין ויודע להעריך איכות ללא פשרות, בוא והצטרף אלינו ותקבל שירות ללא תחרות במחירים מפתיעים.

לסיום - אנו מציעים לך את הסקסופון הטוב ביותר במחיר הזול ביותר, נסה ותהנה  !!