X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
X סגירה
 

ייצור סקסופונים ממתכות איכותיות Dr. Sax

סקסופונים מקצועיים - Dr. Sax:

במשך שניים וחצי עשורים אנו יגעים במאמץ בלתי נדלה להביא ללקוחותינו את מיטב הפתרונות המקצועיים בתחום כלי הנשיפה, מאחורי הרעיון ובמוקד הזרקורים עמד זיהוי ויישום צרכיו ונוחיותו של הסקסופוניסט והשאיפה ליצירה יעילה ומושלמת.

  • בפיתוח הסקסופון הושקעו משאבים רבים ובמיוחד ידע וניסיון רב בבניית כלי נשיפה, עם תשומת לב מיוחדת לכל הפרטים הקטנים.
  • המכניקה הארגונומית הייחודית עברה גרסאות וניסיונות רבים (במשך שנים רבות) בטרם נחשפה לאוויר העולם, בגרסתה הסופית - מעבר לנוחיות המושלמת, היא שקטה וחרישית להפליא.
  • גוף הסקסופון עשוי מסגסוגת מיוחדת, תערובת של מתכות משובחות ומאפשר הובלת אוויר מבוקרת לשליטה מדוייקת באוברטונים + ציפוי ייחודי ליצירת סאונד מדהים.
  • הסקסופון נבנה בטכנולוגיה חדשנית, עתיר יכולות ובעל יתרונות ייחודיים למשתמש, מראהו מסוגנן ויוקרתי וניחן בעיצוב עוצמתי, אלגנטי מרהיב ויוצא דופן.
  • הנך מוזמן לגלות בעצמך את השלמות החידושים ופריצות הדרך וליהנות בעצמך מן הסקסופון המושלם אשר כבש את ליבם של טובי הנגנים בארץ ובעולם, הסקסופון האולטימטיבי של גידי אורן הוא אכן יצירה מושלמת, מאז שנולד, חסרונו בלתי אפשרי !!

ייצור סקסופונים - המומחיות הייחודית ותערובת המתכות:

התערובת היא עירוב של מתכות נפלאות ממקורות שונים, תוך שמירה על מינונים מדודים ונכונים לצורך מתן ביטוי לאופי הייחודי של כל אחת מהן ולהדגשת התכונות הטובות ביותר שלהן להשגת הצליל הרצוי, העירוב הוא מלאכת אומנות אמיתית הטומנת בחובה ידע רב במתכות, בתכונותיהן ובהשפעתן האקוסטית אשר נבדקה ופותחה במשך שנים רבות ע"י גידי אורן.

כל אחד מן הדגמים בנוי מסגסוגת מעט שונה, המצטיינת בנגינת סגנון נבחר (ג'אז, בלדות, קלאסי, רוק וכו'...) יחד עם ארומה עשירה של צליל משובח בעל ניחוחות ועוצמות מופלאות המתאימות לטווח טעמים נרחב.

הידע המקצועי של גידי אורן הוא ייחודי בזכות השליטה המושלמת בכל הפרטים הדרושים להפקת התערובות הבלתי רגילות, כל המנגנים על הסקסופונים הללו יעידו פה אחד כי מעבר לאיכות העליונה, הצליל הוא יוצא דופן, בעל אופי ברור וגוף מלא בעל מעטפת נפלאה ועשירה של אוברטונים מתוקים. 

הפכו לאניני טעם אמיתיים:

בוא ללמוד באווירה נעימה מה היא אנינות מוסיקלית אמיתית, לרשותך מבחר דגמי סקסופונים מושקעים ומופלאים הנבנים בעבודת יד, בחירת הדגם המתאים עבורך יהיה בהתחשב בצרכייך האישיים ובהעדפותיך.

הסקסופון מתוצרת גידי אורן נועד לאניני מוסיקה אמיתיים החפצים בנגינה קלה ללא כל מאמץ מיותר ויהווה עבורך מפתח לעולם מלא אפשרויות משובחות וחוויית ההתענגות מדהימה ומסחררת.

לאילו מכם המנגנים כבר על סקסופון Dr. Sax :

בחירתכם מעידה על שאיפתכם לאיכות, מצויינות ואנינות טעם !!

אנו מודים לכם כי בחרתם בסקסופון המדהים ועתיר היכולות המרשימות בעולם, מובטחת לכם חוויית נגינה מופלאה, התענגות והנאה מושלמת בכל יום ובכל רגע.

נגני סקסופון מרוצים - היו לשגרירים:

חלקו את החוויה המדהימה עם חברים אהובים, קרובי משפחה ועמיתים לעבודה או להרכב המוסיקלי בו הנכם מנגנים להנאתכם, נגנים חובבי איכות אשר עדיין אינם נהנים ממצויינות הסקסופונים של Dr. Sax .

סקסופון איכותי לחוויה מפנקת ומושלמת:

גידי אורן מחויב למצויינות וישמח תמיד לייעץ ולהדריך אתכם בעולם המופלא של כלי נשיפה ולהעניק לכם את השירות הטוב ביותר, גידי חולק עמכם את מומחיותו וכל פנייה תיענה באופן אישי ומסור.

בזכות הניגון: 

  • "בכוחו של ניגון להוציא את האדם מהבוץ העמוק ביותר, נגינה מגביהה ממהות למהות" (בעל התניא).
  • "הניגון הוא הכלי להתרוממות הרוח" (חז"ל).

נשמח להיות איתך בקשר:

אנו שמחים ומתכבדים להזמין אותך בהזמנה אישית להגיע ולקבל אינפורמציה וייעוץ מקצועי חינם,

לתיאום פגישה אנא שלח אימייל:  gidi@doctorsax.com  או התקשר: 0522505092 .

בברכת חברים - גידי אורן 

 
המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר מאתיים חמישים ושתיים:
מידע
טלפון: 052-2505092
יצירת קשר
מזמינים וחוסכים