X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
X סגירה
 

סקסופון חדש של Dr. Sax - מבחן דרכים

סקסופון חדש של Dr. Sax - מבחן דרכים:

הסקסופון החדש והיוקרתי מבית היוצר של "גידי אורן כלי נשיפה" נבנה עבורך בהסתמך על ידע וניסיון עשיר ורב שנים בבניית כלי נשיפה איכותיים, הנדסת אנוש מתקדמת ומיקום המכניקה באופן האולטימטיבי ביותר עבורך עם גישה מהירה לכל הלחצנים (קלאפות) ללא מאמץ ו"מתיחת אצבעות".

כל הסקסופונים המיוצרים ע"י גידי אורן כלי נשיפה הינם בעלי מיפרט קצה משודרג ומאתגרים את הסטנדרטים הגבוהים בתחום כלי נשיפה, עבורך ולמענך !!

"גידי אורן כלי נשיפה" נמצא כיום בעיצומה של מתקפת חידושים:

"גידי אורן כלי נשיפה" נמצא כיום בעיצומה של מתקפת חידושים עם השקה של משפחת סקסופונים חדשה ומתוחכמת הזוכה להצלחה לא מבוטלת בישראל ובאירופה, דור חדש אתגרי ומתקדם של סטנדרטים גבוהים בתחום ייצור כלי נשיפה.

ביקוש גובר לכלי נשיפה טובים וגדושי איכויות:

הביקוש לכלי נשיפה טובים ואיכותיים עולה ומתגבר בעת שעולם ומלואו הוציאו חוזי-חיסול על סקסופונים מאיכות זולה ומאכזבת.

הסקסופונים מתוצרת Dr. Sax זוכים להערכה בזכות תכונותיהם ואיכותם המשכנעת, אילו סקסופונים חכמים, ידידותיים מאוד למשתמש וגדושי להטוטים נבונים להקלת הנגינה, אין פלא נגני סקסופון רבים עושים את הצעד הנבון, מבצעים סקר שוק, קונים אצלנו ומפרגנים !!

סקסופונים מסגסוגות מושבחות - בעלי תכונות ייחודיות:

בשנת 2006 הוציא גידי אורן לאוויר העולם את הדגמים הראשונים של סקסופונים בעלי תכונות ייחודיות, אשר חשפו את הפוטנציאל הטמון בסגסוגות מושבחות ויתרונות הצלילים העשירים המופקים בעזרתן.

החומרים מהם בנויים הסקסופונים של גידי אורן נוטים להפגין עמידות מרשימה גם אחרי שנות שימוש רבות !!

ניסיון רב שנים בתחום ייצור כלי נשיפה:

ל"גידי אורן כלי נשיפה" ניסיון רב שנים בנישה זו של ייצור כלי נשיפה ובדקדקנות רבה חתר ושיפר עוד ועוד ולא החמיץ אפילו פרט קטן, זאת על מנת להביא אליך הסקסופוניסט, יצירת מופת גאונית ומושלמת.

הפתעה מרשימה לנגני סקסופון:

ההפתעה המרשימה יותר היא קלות הנגינה, כהרף עין נעלמים כל החששות מפני זיופים ושאר קשיים בנגינה, הסקסופון של Dr. sax מדהים בהשתדלותו לספק את אדוניו וניחן במעין "מייצב בטיחות" המאפשר לך פניות חדות ונועזות ללא סיכוי להתהפך, נגמרו הזיופים והצפצופים, מהיום קל לך יותר לנגן !!

חדוות נגינה ענקית - שאל את מי שכבר ניסה וקנה:

אף סקסופון לא יכול להתחרות עם נפלאותיו של הסקסופון הגמיש והממושמע, בעל המכאניקה החרישית והצלילים המתוקים, מסתבר שלא צריך להתאמץ על מנת לנגן על סקסופון, למרבה השמחה - "גידי אורן כלי נשיפה" מביא את קידמת הטכנולוגיה הסקסופונית עד אליך !!

סקסופון עם המון אופי:

לסקסופון של Dr. Sax יש הרבה "אופי", הוא ממושמע ונוח ביותר למגע, נמצא תמיד במצב "היכון לפעולה", ברצותך הוא ישמיע גירגור נעים ובלחיצה מעט חזקה יותר על הפייה יספק לך הסקסופון תגובה מיידית ויתרגם במדויק את כוונותיך לנגינה זורמת, אחידה ומדוייקת.

סקסופון עתיר יכולות ו"אחיזת כביש מרשימה":

כל אחת משלושת האוקטבות נשמעת יציבה ומאוזנת, אפילו האוקטבה השלישית מושלמת ובעלת נפח מפתיע, הסקסופון של Dr. Sax מאפשר לך לעבור בקלות ובזריזות בין האוקטבות והאוברטונים, אינו חושש מפניות זריזות ואפילו סוחט חיוכים מלאי פליאה כאשר הוא מתנהג מעל ומעבר למצופה !!

סקסופון שבונה איתך מערכת יחסים של אמון ובטחון:

השילוב מצויין בין יכולותיו הדינאמיות של הסקסופון נוטעות בך הנגן אמון רב וביטחון בנגינה, ומאפשרות לך השקעת זמן ומאמץ מינימליים.

המכאניקה תוכננה ע"י גידי אורן להיות ממושמעת ומדוייקת מאוד, כדי שכל "פיפס" שעובר לך בראש יוכל לבוא לידי ביטוי בנגינתך.

סקסופונים משומשים מתוצרת Dr. Sax:

שם המותג "Dr. sax" מבטיח כי לכשייצא הסקסופון שלך לשוק הסקסופונים המשומשים, הקונים יעמדו בתור.

סקסופונים מופלאים - "דגמי בוטיק":

בשנת 2011 , הצטרפו למשפחת הסקסופונים של "גידי אורן כלי נשיפה" מספר "דגמי בוטיק" של סקסופונים מופלאים בייצור מוגבל, סקסופונים אילו נחשבים לשיא השיאים בעיני נגני סקסופון בארץ ובאירופה ולשמחתנו זוכים לתשואות רבות והצלחה מרשימה.

סקסופוניסט - שדרג סקסופון ושכח את הקשיים בנגינה:

אם הנך נגן סקסופון חובב או מקצועי המחפש כיום סקסופון אמין ואיכותי לנגינה במחיר שפוי, Dr. Sax מתאים במיוחד עבורך !!

חולם על סקסופון מתוק ?

חולם על סקסופון מתוק עם יכולות צליל ענוגות של בלדות ליריות או אולי עוצמה מרשימה של  "דהירת שטח" פרועה בשבילי התווים ?

לבחירתך נבחרת מנצחת של דגמים שונים מתוצרת Dr. Sax המותאמים לסגנונות נגינה שונים ומגוונים, סקסופון קלאסי, סקסופון בלדות, פאנק והארד רוק, סקסופונים אלגנטיים ויפהפיים בעיצובם, אתה מסוגל להתאהב בכולם עד דמעות, אל תגיד שלא הזהרתי...!!

סקסופוניסט - עשה החלטה נבונה לטובתך:

התקשר חינם 0522505092 וקבל פרטים, מומלץ להגיע ל"נסיעת מבחן" בחנות המפעל… לא לבעלי "לב חלש"...
 

 
המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר שלוש מאות שישים ותשע:
מידע
טלפון: 052-2505092
יצירת קשר
מזמינים וחוסכים