X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
X סגירה
 

חצוצרות למכירה - חצוצרה למכירה - משומשת באיכות מעולה

חצוצרות למכירה - חצוצרה משומשת:

מחפש חצוצרה למכירה ?

אנו ידועים בזכות המבחר הגדול בישראל של חצוצרות משומשות מתוצרת כל החברות הטובות.

אצלנו תוכל להתרשם ממבחר עצום של חצוצרות משומשות וגם חצוצרות חדשות, מבחר גדול של חצוצרות למתחילים, אוסף מדהים של חצוצרות איכותיות ומקצועיות עבור נגנים מקצועיים, במחירים הזולים והאטרקטיביים ביותר עבורך, יחד עם אחריות מקיפה, אביזרים וחבילת שירות מפנקת.

מבחר חצוצרות למכירה - עסקאות טרייד אין:

אצלנו תוכל לבחור לעצמך חצוצרה איכותית ולהתקזז על החצוצרה הישנה שלך (או על כל כלי נשיפה אחר) בעסקת טרייד אין, אצלנו ניתן להחליף כלי נשיפה ולצאת עם חצוצרה איכותית ומפנקת, עם איצבוע נוח ועם צליל נפלא, אשר יקל עליך את הנגינה ויעלה את סף האושר והעונג שלך.

חצוצרה משומשת לכל רמת נגינה:

אנו מציעים לך חצוצרה משומשת מסוגים שונים, לרמות נגינה שונות - רמת תלמידים, חצוצרה למתקדמים ואפילו חצוצרה מקצועית.

שביעות רצונך חשובה לנו מאוד והחצוצרות שאנו מציעים לך אמינות ובד"כ אף שומרות על ערכן לאורך השנים.

תפיסת שירות מתקדמת - הלקוח שלנו חשוב מעל הכל:

זכור נא תמיד כי הגישה שלנו היא לחשוב "כמו הדג ולא כמו הדייג", כלומר - לחשוב תמיד על טובת הלקוח לפני שאנו חושבים על עצמנו, לשים אותך הלקוח שלנו בראש מעייננו ולתת מענה מקצועי והולם לכל נגן חצוצרה המצטרף למשפחת לקוחותינו המכובדים.

טוב שם טוב משמן טוב:

אצלנו כל נגן חצוצרה חשוב ואין זה משנה אם הוא נגן חצוצרה מתחיל או מקצועי. במסורת שירות איכותי של 25 שנה למדנו לתת את המענה האולטימטיבי לכל חצוצרן, גם אם בקשותיו וצרכיו שונים ויוצאי דופן.

אגב - דוגמא למתן פתרונות יוצאי דופן לנוחיותך היא שיפור אלמנטים שונים בחצוצרות שאנו מוכרים, שיפורים המבוצעים לנוחיותך כדי שתהנה מאוד לאחוז בחצוצרה וליהנות מזמן איכות בנגינה.

דוגמא נוספת לפתרונות יוצאי דופן שמצאנו לנוחיותך היא הפיתוח המיוחד של חצוצרה ארגונומית בה הושקעו שנות פיתוח רבות בטכנולוגיות חדישות של הנדסת אנוש, זוויות מיפרקי כף היד בעת אחיזת החצוצרה, גובה השסתומים וקלות הפעלתם, מחזיקי הזרת, צינורות הכיוון זריזי תנועה ועוד אלמנטים שונים בחצוצרות שלנו, שופרו לנוחיותך כדי שתהנה לאחוז בהם וליהנות מזמן איכות בנגינה.

חצוצרות למכירה - חדשות מושקעות ומופלאות - לנוחיותך:

את החצוצרות שאנו מייצרים ניתן להשיג במספר דגמים הבנויים מסגסוגות מפתיעות כאשר לכל סגסוגת גוון צליל אופייני ומופלא, אהובת הקהל היא החצוצרה Deluxe בעלת פעמון העשוי 92% נחושת.

חצוצרנים רבים העדיפו חצוצרה מופלאה זו על פני חצוצרה Bach שעליה ניגנו קודם לכן ושידרגו בעסקת טרייד-אין את ה - Bach שלהם לחצוצרה מתוצרתנו - Dr. Sax .

חצוצרה למכירה - כל חצוצרה משומשת מטופלת אישית:

כל חצוצרה משומשת המגיע למעבדתנו מעסקת טרייד אין או חצוצרה יד שניה שנקנתה מלקוח, עוברת ביקורות קפדניות לפני שהיא מוצעת לך לנגינה, כל חצוצרה משומשת עוברת טיפול יסודי תחת ידיו המיומנות של גידי אורן ונולדת מחדש כדי לשרת אותך נגן חצוצרה יקר המתאווה לקנות מקסימום חצוצרה במינימום כסף, מחירי החצוצרות שאנו מציעים לך הוגנים ואף זולים לעומת אופציות אחרות.

חצוצרות משומשות - אמינות ללא תחרות כבר 25 שנה:

אנו ידועים בזכות המבחר הגדול בישראל של חצוצרות משומשות איכותיות, כל חצוצרה משומשת המוצעת לך, עברה סינון קפדני ובדיקות מדוקדקות, טופלה ונבחרה להיות מוצעת לך בזכות האיכות.

חצוצרות משומשות רבות אשר מצבם המכאני טעון שיפור, עוברות במידת הצורך שיפוץ חצוצרה יסודי הכולל פירוק כל החלקים, ניקוי פנימי יסודי במיכשור מיוחד, ניקוי של בתי השסתום, החלפת כל הלבדים, טיפול בפייה, גירוז, שימון וכו'...

חצוצרות איכותיות אילו מוצעות לך במצב אולטימטיבי כדי שתוכל באמת ליהנות מנגינה כייפית וכדי שאנו נרוויח עוד לקוח מרוצה.

התיאבון היחידי שלנו הוא להרוויח עוד ועוד לקוחות מרוצים, בוא גם אתה והצטרף אל משפחת לקוחותינו המאושרים.

גידי אורן - בית המלאכה המקצועי בישראל - תיקון כלי נשיפה:

בית המלאכה לתיקון כלי נשיפה המתקדם והמשוכלל מסוגו בישראל נשען על מיכשור דיגיטלי מתקדם, מאובזר בכלי עבודה מיוחדים ומתוחכמים לתיקון כלי נשיפה מעץ וכלי נשיפה ממתכת, ציוד הלחמה מתוחכם להלחמות עדינות, ציוד מתקדם לציפוי מתכות וסגסוגות, חלפים באיכות הטובה ביותר בעולם, על כך יעידו בשמחה לקוחותינו המאושרים - מיטב הנשפנים בארץ ואף נשפנים רבים השולחים כלי נשיפה אלינו לתיקון ממדינות אירופה.

חצוצרות למכירה באינטרנט ? השתגעתם ?

אם מצאת חצוצרה למכירה באינטרנט, האם תהיה מוכן להמר על כספך ? כיצד תוכל לדעת מהו מצבה האמיתי ושאינך קונה וחס וחלילה "חתול בשק" ? מה עושים ?

הכלל המומלץ הוא שלא להכניס ראש בריא למיטה חולה, אמנם אין זו אמירה גורפת לגבי כל החצוצרות למכירה הנמצאות ברשת האינטרנט אך הסיכון בקניית חצוצרה יד שנייה באופן שכזה הוא בעל הסתברות גבוהה לאכזבה, לכו על בטוח - בואו אלינו  !!

חצוצרה משומשת - לקנות וליהנות:

סטנדרטים של איכות עליונה לצד נהלים קפדניים, אשר שודרגו מעת לעת במהלך 25 שנות ניסיון בתחום תיקון כלי נשיפה עומדים לנגד עינינו בכל תיקון או שיפוץ חצוצרה (אוברול חצוצרה) ובכל תיקון כלי נשיפה אחרים וכו''...

אנו שמחים כי קהל הנגנים מבין ויודע להעריך איכות ללא פשרות, בוא והצטרף אלינו על מנת לקבל שירות ללא תחרות במחירים מפתיעים.

לסיום - אנו מציעים לך את החצוצרה הטובה ביותר במחיר הזול ביותר, נסה ותהנה !! 

 
המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר שלוש מאות שישים ותשע:
מידע
טלפון: 052-2505092
יצירת קשר
מזמינים וחוסכים