X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
X סגירה
 

חלילי היינץ - WM. S. Haynes - החלילים הטובים בעולם

חלילי צד היינץ בוסטון - WM. S. Haynes :

היינץ - החליל והאגדה - היסטוריית איכות של 120 שנים !!

לפני שנים רבות, נבחרנו ע"י חברת החלילים הידועה WM. S. Haynes , אשר פנתה אלינו בבקשה לייצג אותה בארץ.

שמחנו מאוד על הכבוד הגדול שנפל בחלקנו ויצרנו את שיתוף הפעולה המכובד, מכיוון שאנו חסידים גדולים של איכות ומצויינות וזוהי החברה המובילה בעולם בתחום ייצור חלילים, בעלת היסטוריית איכות של 120 שנים !! 

אנו מייצגים בישראל את ראשון יצרני החלילים המודרניים בעולם - WM. S. Haynes ומאושרים לנוכח העובדה כי גם המוסיקאים בישראל בוחרים לנגן על המותג המופלא - "היינץ בוסטון" - החליל והאגדה.

חלילי צד היינץ - חלילים מקצועיים בעבודת יד ובהזמנה מיוחדת:

מאז שנת 1886 ועד היום, ייצר מפעל החלילים הייחודי WM. S. Haynes בבוסטון עשרות אלפי חלילי צד מיוחדים בעבודת יד לפי הזמנה, המפעל החזיק ועדיין מחזיק בכבוד את ההגמוניה בעולם חלילי צד, כבר למעלה מ -120 שנה !!

חלילי צד היינץ - איש עדיין לא הצליח להעתיק את קסם סודם ואיכותם המיוחדת:

רוב החלילנים בעולם, כולל סולני חליל צד וחלילנים בתזמורות מפורסמות, ניגנו ומנגנים במשך יותר מ 120 שנים על החלילים המופלאים הללו של WM. S. Haynes , אשר איש עדיין לא הצליח להעתיק את קסם סודם ואיכותם המיוחדת.

חלילי "היינץ" הם אילו אשר יצקו במשך 120 שנה רצופות את התוכן האמיתי למושג חליל צד במתכונתו המודרנית (Boehm System).

ההמתנה משתלמת - חליל צד מקצועי אשר יוצר במיוחד עבורך:

לאורך 120 שנה המתינו עשרות אלפי חלילנים ברחבי העולם בסבלנות, המתנה ממושכת לחליל החלומות שלהם, בשנות השישים והשבעים קיצרה החברה את משך ההמתנה והתחייבה לשמונה שנות המתנה בלבד, לאספקת החליל המוזמן !!

כל חלילן חווה על בשרו כמה שנות המתנה מורטות עצבים עד לקבלת ההודעה המשמחת במכתב רשום ממפעל היינץ בוסטון, כי החליל שהזמין לעצמו סוף סוף מוכן והוא מוזמן להגיע לבוסטון ולקבלו לידיו - הגשמת פנטזייה !!

בצעירותי אני זוכר היטב כיצד המורים לחליל צד בקונסרבטוריון בו למדתי, היו קונים זה מזה "שנת המתנה" בשווי ערך של מאות דולרים, קונים "שנת המתנה" על מנת להתקדם בתור הממתינים לקבלת חליל צד היינץ חדש.

אינני יכול לשכוח את פניהם הזורחות של חלילנים רבים כאשר שבו לארץ מבוסטון עם הבייבי החדש, מאוהבים בו עד עימקי נשמתם, רובם מגיעים אלי מדי שנה לטיפולים שנתיים בחליל ועדיין ניכר על פניהם האושר מן הבעלות על חליל צד חלומי ונכסף שכזה...

כיום משך ההמתנה לחליל היינץ עבודת יד בהזמנה הוא 6-12 חודשים ואכן ההמתנה משתלמת !! 

ייצור חלילים במפעל "היינץ" - מעט היסטוריה:

ראשיתה של חברת החלילים המפורסמת בשני האחים היינץ, אשר רק אחד מהם ניגן על חליל צד.

 • ג'ורג' היינץ (George Haynes) הצעיר מאחיו וויליאם בשנתיים, נחשב לחלילן מוכשר מאוד ובאחת ההופעות שלו פגש ג'ורג' היינץ בנגני החליל של התזמורת הסימפונית של בוסטון והתרשם עמוקות מחלילי הצד המודרניים
 • הנגנים שהתלהבותו הרבה של ג'ורג' קסמה להם, נתנו לו במתנה את אחד החלילים, שהיה בעל מכניקה מסוג בוהם, מכניקה שנבנתה ע"פ שיטת הממציא הגרמני תיאובלד בוהם (Boehm System), בכדי שג'ורג' ינסה לבנות העתק שלו.
 • ג'ורג' רתם למשימה את אחיו הגדול וויליאם היינץ (William Haynes) שהיה חרש כסף מוסמך ולאחר כשנה הם הצליחו לייצר חליל צד מדהים ביופיו, אשר כלל מערכת לחצנים ממתכת אך למרות יופיו הרב, הצלילים שהפיק היו ברמה נמוכה והיה בלתי אפשרי לכוון אותו.
 • שני האחים Haynes לא התייאשו ובפעם הבאה שנגני התזמורת הסימפונית של בוסטון הגיעו לבקר, הם הביאו עימם מעט עץ איכותי לבניית חליל צד והעתק של התוכניות המשמשות לבניית חליל צד מסוג בוהם.
 • נסיונם השני הוכתר כהצלחה מסחררת והחליל שיצרו שני האחים היה לא רק מדהים ביופיו כי אם גם הפיק צלילים נפלאים וג'ורג' היינץ עצמו ניגן בחליל זה במשך שנים רבות.
 • בשנת 1886 הקים ג'ורג' היינץ בית מלאכה לתיקון והרכבה של חלילים בבוסטון ושנתיים מאוחר יותר הצטרף אליו וויליאם. שני האחים Haynes שיתפו פעולה במשך שש שנים והציעו שירותי תיקון חליל צד ומכרו חלילי צד רבים בעבודת יד מתוצרתם. החלילים הורכבו משילוב של עץ וכסף או מכסף טהור Sterling Silver .
 • בשנת 1894 נפרדו האחים Haynes, וויליאם בילה את שש השנים הבאות כאחראי על מחלקת החלילים בחברתו של ג'ון היינץ (למרבה הפליאה, אין שום קשר משפחתי בין האחים היינץ לג'ון היינץ), המשיך לפתח דגמים שונים של חליל צד מסוג בוהם ויצר בין היתר את החליל הראשון בארה"ב שהיה עשוי כולו מזהב.
 • החלילים שייצר וויליאם היינץ נחשבו ליצירות מופת הן מבחינת העיצוב החזותי והן מבחינת הצליל המדהים שהפיקו, לא בכדי נחשבים חלילי היינץ רבים לפריטי אספנות יקרי ערך עד עצם היום הזה.
 • וויליאם וג'ון היינץ קנו מג'ורג' היינץ את כל החלילים וכלי המלאכה שהיו ברשותו ואילו ג'ורג' עזב את בוסטון לטובת האקלים הנוח של לוס אנג'לס ולטובת התשוקה החדשה שלו - ייצור מנועים לסירות.
 • בסופו של דבר חזר ג'ורג' היינץ לכור מחצבתו והמשיך לייצר ולמכור חלילים באזור לוס אנג'לס. וויליאם היינץ מצידו עזב את משרתו בחברתו של ג'ון היינץ ובשנת 1900 הקים באופן רשמי את חברת החלילים הנודעת WM. S. Haynes 
 •  13 שנים מאוחר יותר, רשם וויליאם היינץ פטנט על שיטה חדשה לייצור חליל צד אשר מחד הגדילה משמעותית את כמות החלילים שניתן היה לייצר ומאידך הקטינה את עלות הייצור של כל חליל צד.
 • למרות שבשלב מאוחר יותר הסתבר לוויליאם שהפטנט שלו חסר ערך היות ואחיו ג'ורג' היינץ השתמש באותה שיטת ייצור כמה שנים מוקדם יותר בקליפורניה, המשיך וויליאם לשכלל את שיטות הייצור של חלילים וביסס את מעמדה של חברת Haynes כיצרנית החלילים המובילה בעולם.

חלילים מקצועיים של היינץ - סוסי עבודה למרחקים ארוכים:

חלילים רבים מתוצרת "היינץ" מנגנים ברציפות במשך עשורים רבים בידיהם של חלילנים אשר מסרבים להיפרד מהם בשל איכותם המופלאה, הצליל הייחודי ונוחיות המכניקה שלהם, כאמור - איש עדיין לא הצליח להעתיק את קסם סודם ואיכותם המיוחדת .

חלילי היינץ ממשיכים להיות המבוקשים והמשובחים בעולם:

גם בימינו, החלילים מתוצרת Haynes ממשיכים להיות המבוקשים והמשובחים שבנמצא ומשמשים נגנים מובילים בתחומי המוסיקה הקלאסית, הסימפונית והקאמרית, כמו גם אמני ג'אז רבים.

השם WM. S. Haynes נחשב עד היום כסמל הבולט ביותר בעולם, לאיכות ללא פשרות בתחום חלילי צד.

עבודה ולימוד ייצור חלילים במפעלי היינץ בוסטון:

יצרני חלילים ידועים רבים, למדו את המקצוע בבית המלאכה של "היינץ" בבוסטון במשך עשרות שנים עד אשר העיזו לפתוח בית מלאכה לעצמם !!

   Powell למשל היה אחד מן הפועלים אשר עבדו אצל "היינץ" ורק כאשר פרש, לאחר 37 שנות עבודה ב"היינץ", החל בייצור חלילים באופן עצמאי.

מבחר איכותי של חלילים מתוצרת Haynes :

אנו מייבאים חלילי WM. S. Haynes בכל מיני רמות נגינה ובכל מיני רמות מחיר, חלילים חדשים עם ראש כסף, חלילים חדשים עם ראשי כסף, ראשי חלילים משודרגים העשויים כסף וזהב וכן חלילים מקצועיים, לצד אוסף יקר ערך של חלילי כסף משומשים אשר נבנו בעבודת יד בתקופת תור הזהב של מפעל החלילים האגדי, בוא להרים גבות בהתפעלות ולהתרשם מן המבחר האיכותי.

המחמאות להן זוכים חלילי היינץ מפי נגני חליל צד בארץ ובעולם:

 • המכניקה הנוחה והנעימה מסוגה, ללא מתחרים,
 • החליל מכוון להפליא בכל שלושת האוקטבות,
 • הפקת סאונד מהיר וזריז גם בצלילים הגבוהים,
 • החליל הטוב יותר מכל החלילים ברמתו,
 • חליל עם אפשרות לצבעים מדהימים בצליל,
 • חליל צד מדהים - אין בכלל מה לדבר !!
 • חליל צד אשר מגיב בקלות, סוגר נפלא וקל לנגינה,
 • בעיני החליל הזה ממש פנטסטי !!
 • מאוד התרשמתי, החליל פשוט מדהים !! 

כל חליל צד Haynes הוא כרטיס ביקור איכותי שלנו:

 כל חליל צד WM. S. Haynes היוצא מכאן, הוא כרטיס ביקור שלנו ומכאן ההקפדה הבלתי מתפשרת על איכותו, אנו שומרים על מוניטין של 25 שנות עשייה ושירות מסור למוסיקאים נפלאים ונהנים לשרת אותך במקצועיות ללא תחרות.

בוא לנגן על החלילים המופלאים מתוצרת "היינץ" בוסטון ולקבל הסברים מפורטים, הדגמות ואחריות מקיפה, ישירות אצל היבואן הבלעדי גידי אורן - מומחה בינלאומי בתחום תיקון חלילי צד וייצור כלי נשיפה. 

 הנך מוזמן להתקשר ולשאול את כל השאלות אשר על ליבך בשיחת חינם: 0522505092 - להשתמע...

 
המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר ארבע מאות חמישים ושש:
מידע
טלפון: 052-2505092
יצירת קשר
מזמינים וחוסכים