X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
X סגירה
 

גידי אורן - 30 שנות מעורבות בקהילה

גידי אורן - 30 שנה של מעורבות בקהילה

המחויבות החברתית מפעמת בליבי כבר למעלה משלושים שנה, זוהי מחויבות המבוססת על מסורת ארוכה של אכפתיות, דאגה ומעורבות בקהילה, ערכים אשר הושרשו בי ע"י הורי היקרים ברוריה ורפי אורן.

גידי אורן תומך בתרבות וערכים מוסיקליים:

אנחנו מאמינים כי נכסי רוח ותרבות הם אילו ההופכים את החברה הישראלית לחברה בריאה ואיכותית יותר וזו הסיבה שאנו משקיעים בתחום חשוב זה, על מנת להעניק למעוניינים לנגן על כלי נשיפה את האפשרות לפתח את כישוריהם ולרכוש ערכים מוסיקליים.

גידי אורן פועל במגוון דרכים:

 1. הענקת מלגות לימודים ועזרה כספית לנגני כלי נשיפה כשרוניים מעוטי יכולת,
 2. פיתוח ותמיכה בתוכניות חינוך של מוסיקה לבני נוער,
 3. תמיכה כספית לתלמידים וסטודנטים למוסיקה ברחבי הארץ ותמיכה בגופים הפועלים לקידום לימודי מוסיקה ואמנות.

אחריות חברתית ותרומת כלי נשיפה:

כבית עסק המוביל כבר 30 שנים את תחום כלי נשיפה בישראל מוטלת על גבנו אחריות חברתית לא מבוטלת, אנו רואים את עצמנו כחוד החנית בסיוע לנגני כלי נשיפה כשרוניים הנבחרים מעת לעת ע"פ קריטריונים קבועים וזוכים לכלי נשיפה משודרגים המסייעים בעדם לפרוץ את דרכם המוסיקלית קדימה.

גידי אורן מרים תרומה מעת לעת:

כחלק מתוכנית התרומות, הענקנו תרומות רבות לנגני כלי נשיפה כישרוניים ובעלי יכולת ביצועית מוכחת, על מנת לסייע להם לפתח את כישרונם המוסיקלי, התרומות מיועדות לנשפנים צעירים או בעלי קושי כלכלי וכן לרכישת כלי נשיפה.

גידי אורן מכניס את היד לכיס ותורם למען חברה בריאה יותר:

בעזרת התרומות בעבר ובהווה, "גידי אורן כלי נשיפה" תורם את חלקו ליצירת הזדמנויות לנגני כלי נשיפה , ללא קיפוח ומתוך כבוד והערכה לנשפנים ותוך שמירה על זכותם למיצוי כישרונם המוסיקלי, להזדמנות שווה ולהתקדמות מוסיקלית. 

גידי אורן כלי נשיפה וצוות עוזריו, מאמינים שזו הדרך האחראית, האכפתית והנכונה לתרום לחברה בריאה ואיכותית יותר ושמח לתת שלא על מנת לקבל, הצלחת הנגנים ועשיית מוסיקה זו גם הדרך הנכונה עבורנו.

גידי אורן מאמין בהעצמה באמצעות מוסיקה ונגינה:

אנו ב"גידי אורן כלי נשיפה" מאמינים כי נגינה על כלי נשיפה ושאר כלי נגינה תורמים ל:

 • השפעה מופלאה על הנאה ותענוג,
 • העלאת האנרגיה החיובית בגוף והשיפור הפלאי במצב הרוח
 • יתרונות מוכחים מבחינה מדעית לרגיעה והורדת לחץ דם,
 • פיתוח הדמיון,
 • שיפור זיכרון,
 • פיתוח ושיפור הקואורדינציה,
 • פיתוח יכולות קוגניטיביות ורגשיות ע"י שילוב של גירויים רגשיים ופיזיים רבים,
 • פיתוח שליטה עצמית וכן משמעת עצמית,
 • בניית וחיזוק בטחון עצמי,
 • הרגשת עשייה ותחושת יצירתיות.

אנו ב"גידי אורן כלי נשיפה" פועלים על מנת לקדם ערכים אלה, כחלק מהשאיפה שלנו לקדם אורח חיים מוסיקלי בקרב ילדים ומבוגרים ולהעצים ולחזק את החברה בה אנו חיים.

קידום הנגינה על כלי נשיפה, מוסיקה ואיכות חיים:

כעסק ותיק ומוביל בתחום שיווק כלי נשיפה, אנו מודעים לאחריות הגדולה שלנו כגורם משפיע על החברה והקהילה ומקדישים את הידע והמומחיות המקצועית שלנו בתחום המוסיקה לפעילויות שמטרתן קידום הנגינה על כלי נשיפה ולספק לציבור הרחב יותר ויותר מידע חיוני על מוסיקה ונגינה.

אנו עושים זאת במסגרת פרויקטים חברתיים וחינוכיים מוסיקליים ובהפצת מידע בתחום כלי נשיפה לאנשי מקצוע ולקהל הרחב.

גידי אורן חקר את ההשפעה של נגינה על בני נוער:

גידי אורן לקח על עצמו לחקור את ההשפעה של נגינה, במיוחד נגינה על כלי נשיפה, על הישגי תלמידים ובני נוער והתנהגותם. במחקריו, גילה גידי אורן כי תיעול שעות הפנאי של בני הנוער לפעילות מוסיקלית הוא בעל משמעויות חינוכיות חשובות:

 1. הנגינה תורמת רבות להעצמה וצמיחה אישית ומחזירה לבני הנוער את האמון בעצמם,
 2. ההשתלבות בנגינה היא מאתגרת ואטרקטיבית ומעודדת לקיחת אחריות אישית,
 3. הנגינה מעניקה לבני הנוער כלים להתפתח ולהיות שותפים שווים ומועילים בחברה.

"גידי אורן כלי נשיפה" פועל במישורים שונים לקידום חינוך מוסיקלי אצל ילדים ובני נוער מתוך תפיסה שההשקעה המוסיקלית בהם תהדהד לאורך זמן ותעניק להם ולחברה לא רק הווה טוב יותר, אלא במיוחד עתיד טוב יותר.

החזון החברתי של גידי אורן:

אנחנו חיים בעולם מגוון המכיל מגוון תרבויות ואינסוף דעות, טעמים, צבעים, צלילים ואנשים המספקים אינסוף נקודות מבט על העולם. כל אחד מאיתנו מייצג צליל ייחודי ובדרכו הופך את העולם הזה לעשיר ונפלא יותר.

בעזרת התרומות בעבר ובהווה, גידי אורן כלי נשיפה תורם את חלקו ליצירת הזדמנויות לנגני כלי נשיפה , ללא קיפוח ומתוך כבוד והערכה לנשפנים ותוך שמירה על זכותם למיצוי כישרונם המוסיקלי, להזדמנות שווה ולהתקדמות מוסיקלית. 

 
המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר ארבע מאות חמישים ושש:
מידע
טלפון: 052-2505092
יצירת קשר
מזמינים וחוסכים