גידי אורן | כלי נשיפה |

אתה נמצא ב: דף הבית > המלצות > ייצור סקסופונים מקצועיים בעבודת יד - מחמאות מלקוחות מרוצים ומאושרים
Share
ייצור סקסופונים מקצועיים בעבודת יד - מחמאות מלקוחות מרוצים ומאושרים
12/04/2016 19:12

גידי אורן  - ייצור סקסופונים מקצועיים בעבודת-יד והמחמאות אשר לצידן: 

להלן ציטוטים ומחמאות על הסקסופונים של גידי אורן מפיהם של טובי הנגנים:

  • המחקרים הרבים אשר בוצעו במהלך שני העשורים האחרונים ע"י המומחה לכלי נשיפה גידי אורן, הביאו לפריצות דרך משמעותיות ולהתפתחויות רבות של טכנולוגיית המידע בנושא בניית סקסופונים.
     
  • טכנולוגיות מתקדמות אילו, ההישגים המוכחים המשמעותיים, לרבות השיפורים הארגונומיים במכניקת הסקסופון, נרשמו כפטנטים על שם גידי אורן מומחה בעל שם עולמי בתחום כלי נשיפה ומוטמעים כולם בסקסופונים אשר בונה גידי אורן בעבודת יד והכתיבו במהלך שני העשורים האחרונים שינוי עמוק בקשר האינטימי והמקצועי שבין נגני סקסופון אל הסקסופון האישי שלהם.
     
  • בנוסף, הניסיון והידע הרב שצבר גידי אורן בתחום השבחת החומרים המשמשים אותו לצורך בניית סקסופון, תוך שילוב של מתכות ייחודיות בעלות תכונות אקוסטיות בתהליך בניית הסקסופון, מעשירות ומאדירות את גוון הצלילים והאוברטונים המופקים מן הסקסופונים של גידי אורן.
     
  • נגני סקסופון רבים אשר ניגנו במשך שנים רבות על סקסופונים איכותיים כגון: סלמר פאריס ואחרים, ניסו את הסקסופון המושקע מתוצרת גידי אורן, התרשמו לאין ערוך מיכולותיו האדירות ושידרגו ללא היסוס !!

  המלצות נגנים מקצועיים:

אמיר גבירצמן אמיר גבירצמן מורטון קם מורטון קם  אלברט פיאמנטה  אלברט פיאמנטה
אבי רפאלוב  אבי רפאלוב סונייה גייקובס  סונייה גייקובס  מרק רוזן  מרק רוזן
נתן ברודי  נתן ברודי חן ליברמן  חן ליברמן  לותר גרוזה  לותר גרוזה
חזי חייט  חזי חייט מרגלית עטיאש  מרגלית עטיאש  וילהלם פרנקל  וילהלם פרנקל
ליאור מיליגר  ליאור מיליגר קובי גיא  קובי גיא  יעקב אליעזרוב  יעקב אליעזרוב
חן יחזקאלי  חן יחזקאלי עומר הורוביץ  עומר הורוביץ  אריאל דותן  אריאל דותן
נאור אמיתי  נאור אמיתי שאולי דביר  שאולי דביר  נתי סטולר נתי סטולר 
אריאל מיקיי  אריאל מיקיי שלמה ויינקרט  שלמה ויינקרט   מטר גרוס  מטר גרוס
           

 אמיר גבירצמן - וירטואוז כלי נשיפה: 

"מבחינת הנוחיות והאטימה אני נדהם, זה הכי טוב שיש, כל פיפס מגיב בקלות, זהו סקסופון פשוט מדהים ואני ממש אוהב אותו !!"

מורטון קם - נגן סקסופון מקצועי, מנגן 70 שנה על סקסופון:

"במשך כל חיי ניגנתי על סלמר אבל לדעתי הסקסופון של גידי אורן הרבה יותר איכותי מהסלמר, למעשה זהו הסקסופון הכי נוח והכי מדהים שניגנתי בחיי, אני ממליץ עליו לכל אהובי הסקסופוניסטים, אין לי מילים" !!

אלברט פיאמנטה - נגן סקסופון, מורה לסקסופון, ניהל 20 שנה את בית ספר למוסיקה ביפו:

במשך שישים שנה אני מנגן על סקסופונים מתוצרת סלמר והופתעתי לגלות שהסקסופונים שאתה מייצר הם הרבה יותר איכותיים, זה פשוט מדהים אותי להבין כי הצלחת לייצר סקסופון שהוא טוב הרבה יותר מכל סקסופון מקצועי אחר שניסיתי בחיי, כל כך קל לנגן עליו את שלושת האוקטבות, האוקטבה שלישית נפלאה וללא כל מאמץ, הכלי מפיק אוברטונים בקלות מדהימה, הצלילים הנמוכים נהדרים, המכניקה נוחה מאין כמוה, לא חלמתי שאפשר לייצר סקסופון כל כך מכוון, גם תלמידים שלי קנו סקסופונים עבודת-יד של גידי אורן והכלי מדהים בנוחיות באינטונציה ובגווני הצליל שהוא מפיק בקלות רבה, אמשיך להמליץ על הסקסופונים המדהימים שלך גידי, כל הכבוד !!"

אבי רפאלוב - נגן סקסופון טנור:

מן הרגע שניסיתי את הסקסופון של גידי אורן לא הצלחתי לישון בלילה ולמחרת הגעתי וקניתי לי, הסקסופון של גידי הפך להיות החבר הכי טוב שלי, הכלי משמש אותי במשך שעות נגינה רבות כל יום בשנתיים האחרונות ורק משתפר מיום ליום, החלפתי את השם שלי בפייסבוק ל"מצאתי את הסקסופון של חיי", בשנתיים האחרונות השוויתי אותו לכל כלי איכותי שפגשתי ושמחתי לגלות שהוא מנצח את כל הסקסופונים הקיימים ללא יוצא מן הכלל, כולל סלמר מארק 6 , הסקסופון של גידי אורן זה הכי טוב בעולם !!

סונייה ג'ייקובס - נגנית סקסופון מקצועית:

"וואו איזו השקעה - זה הסקסופון הכי מדהים שניגנתי בחיים שלי, ניגנתי על כמה דגמים של גידי אורן והכי אהבתי את המוכסף ואת המודל 92% נחושת, כמובן שזה הרבה יותר טוב מהינגיסאווה שלי, מהסלמר מרק 6 שלי ומכל שאר הסקסופונים שניסיתי בימי חיי, הסקסופונים של גידי אורן אפילו טובים הרבה יותר מן הכלים מתוצרת "קנונבול" שניסיתי בחו"ל.

בסקסופונים של גידי אורן האוקטבה האמצעית בעלת צליל מלא ועשיר, האוקטבה השלישית נפלאה, הצלילים הנמוכים שמנים ובשרניים, האוברטונים מופקים ללא כל מאמץ, המכניקה מאוד שקטה וארגונומית, גידי - כל הכבוד לך על מיפעל חיים מרשים ומדהים !!

מרק רוזן - נגן סקסופון מקצועי:

זו המכאניקה הכי טובה בעולם, לא ניגנתי בחיים שלי על סקסופון טוב יותר, הצליל מדהים, קל מאוד לנגן את שלושת האוקטבות, סקסופון פצצה עם  אינטונציה גאונית, אני לא מאמין שהחלום הרטוב הזה קורה לי במציאות, גידי אורן היה תותח ונשאר תותח !! 

נתן ברודי - נגן סקסופון:

אני שמח שלפני שנתיים החלפתי סקסופון סלמר 80 II חדש שהיה לי (בן חצי שנה) לטובת סקסופון מדהים שגידי אורן מייצר.

אי אפשר בכלל להשוות את הסלמר לסקסופון המופלא של גידי אורן שהוא הסקסופון הכי מכוון בעולם, הכי נוח בעולם ובזכות הסגסוגת המיוחדת מפיק בקלות את הצלילים הכי מדהימים שאפשר לדמיין.

בסקסופון המלכותי של גידי אורן המכאניקה היא הכי נוחה שפגשתי מעולם וההתקדמות שלי בנגינה בזכות הסקסופון הזה אדירה !!  

אני שמח לציין כי גם לאחרונה, כאשר החלטתי לקנות סקסופון נוסף מסוג בריטון ובדקתי את שוק הסקסופונים, לא מצאתי אף סקסופון טוב יותר מהסקסופון בריטון שנבנה ע"י גידי אורן והשבוע סוף סוף רכשתי לעצמי סקסופון בריטון כזה אשר את מעלותיו אין לתאר במילים, כל הכבוד לגידי אורן !!

חן ליברמן - נגן סקסופון:

כל הכבוד לגידי אורן אשר בחמש שנות פיתוח מאומץ הצליח לפתח סקסופון מדהים עד כדי כך שהוא בבחינת "שלם שיהיה יותר מסך חלקיו", וכמאמר חז"ל "יגעת ומצאת תאמין".

לותר גרוזה - נגן סקסופון:

לאחר 20 שנות נגינה על סקסופון סלמר מארק 6 משובח, נחשפתי בשנת 2008 לראשונה לסקסופון המושקע שגידי אורן מייצר וקיבלתי הלם אמיתי, לדעתי זהו סקסופון פצצה עם יכולות אדירות, נשארתי המום, הלכתי הביתה לחשוב ובאתי למחרת לנסות שוב, כשהבנתי שזה לא חלום והדבר הזה מנגן כמו שאף סקסופון בעולם לא יכול לנגן, מייד קניתי לעצמי את הסקסופון של גידי ואיפסנתי את הסלמר שלי בבוידעם !! מאז חלפו שנתיים, אני מנגן עליו המון והסקסופון גורם לי אושר רב באופן יום יומי !!

חזי חייט - נגן סקסופון ורופא שיניים:

יש לי אלט Selmer Mark 6 מעולה, מס' 144xxx אחרי שיפוץ יסודי ובמצב נדיר, סקסופון מן הטובים בעולם, אבל נגמר לי החשק לנגן עליו אחרי שניסיתי את הסקסופון שגידי מייצר וקניתי אותו, אי אפשר בכלל להשוות, הכלי של גידי שם את האלט Selmer Mark 6   שלי בכיס הקטן, סקסופון מדהים בכל הפרמטרים וזו איכות חיים נפלאה !!

מרגלית עטיאש - נגנית סקסופון מקצועית ומופיעה באירועים:

גידי התקשרתי להגיד לך שהסקסופון שקניתי ממך הוא "חבל על הזמן" !! הרבה יותר קל לי לנגן מכל הסקסופונים שניסיתי אי-פעם בחיים שלי, הוא הרבה יותר משובח מהסלמר שלי והצליל שלו מדהים ואני ממש מתרגשת כי זהו הסקסופון עם יכולות שעליהן תמיד חלמתי !!

גידי - הסקסופון שלך שיפר לי מאוד את הנגינה ובאמת שאין לי מילים לומר לך תודה גדולה, אתה פשוט אלוף !! 

וילהלם פרנקל (גר בוינה שבאוסטריה) - נגן סקסופון מקצועי מקצועימ  :   

אני בן 60 תושב העיר וינה אשר בה התרבות המוסיקלית ותחום כלי נשיפה מפותח מאוד. למרות זאת וכמו הרבה חברים שלי שמנגנים סקסופון וגרים כאן באוסטריה, כולנו מקפידים כבר 18 שנים להגיע לטיפולים רק אל המומחה גידי אורן כדי לקבל שירות מקצועי מעולה בתחום סקסופונים !!

כבר לפני שנים הבנתי ששווה לי לטוס 3 שעות מוינה לגידי בת"א כדי ליהנות מאיכות קפדנית ורמת שירות גבוהה שאפילו באירופה לא יודעים לתת !!

לפני כשנתיים ניסיתי את הסקסופון המדהים שגידי אורן מייצר בעבודת יד ומאז כבר לא יכולתי להמשיך ולנגן על הסקסופונים הקודמים שלי (סלמר) כי מייד הבנתי שגן עדן זה כאן, הסקסופון של גידי ראוי לכל מחמאה ויכולותיו עולות על כל דמיון.

מאז שרכשתי לי סקסופון כזה השתפרה נגינתי והנאתי, תודה רבה לך גידי !!

ליאור מיליגר - נגן סקסופון מקצועי + מורה לסקסופון:

הגעתי אל גידי אורן להתייעץ בקשר לסקסופון טנור מסוג סלמר מארק 6 שברשותי וניסיתי את הסקסופון שגידי מייצר.

הייתי בהלם כי הכלי מדהים בנוחיותו באיכותו וביופיו, מייד התקשרתי לתלמיד שלי שניסה ומייד קנה סקסופון טנור Dr. Sax , אין לי מילים, זה הטופ !!

קובי גיא - נגן סקסופון מקצועי + נגן קלרינט מקצועי למעלה מ - 50 שנה: 

כאשר ניגנתי לראשונה על הסקסופון של גידי אורן הבנתי שהחיים הולכים להשתנות לי לטובה, יש את התקופה שלפני ויש את התקופה שתהיה מעכשיו והלאה, התענוג הזה אינו ניתן לתיאור במילים, איך גידי חשב על כל פרט, הכל כאן מדהים.

אם הייתי צריך להגדיר לעצמי את המושג "גאוני" הרי שהסקסופון של גידי אורן יוצק תוכן אמיתי למושג הזה !!

זהו הסקסופון הכי נוח שפגשתי מעודי, צליליו עמוקים ומרטיטים אותי ואת הסובבים, אני קורע אותו בהופעות רבות בארץ ובחו"ל ולמרבה הפלא הסקסופון רק משתפר מיום ליום, מכיוון שאינני מאמין בניסים אז כנראה שהסקסופון הזה אמיתי !!

יעקב אליעזרוב - נגן סקסופון מקצועי 65 שנה ומייסד "להקת השגרירים":

הסקסופון שקובי גיא קנה מגידי לפני שנתיים פשוט מדהים ואני נרגש לנגן עליו כי זהו הסקסופון ברמה הגבוהה ביותר שפגשתי בשישים וחמש שנות נגינה, אני מצליח לנגן עליו דברים שאי אפשר לנגן עם סלמר, אין לי בכלל ספק שאני קונה לי כזה !!

חן יחזקאלי - נגן סקסופון אלט + מורה לסקסופון  :

גידי היקר - הסקסופון שבנית במו ידיך רק חידד לי את הצורך שלי באיכויות טובות יותר, כל חיי אני פריק של איכות ולדעתי, אם כבר מוציאים כסף אז תמיד עדיף ללכת על האיכותי ביותר.

לכן, אחרי 20 שנה עם הסלמר הנפלא שלי אני משדרג אותו בשמחה ובהתרגשות לסקסופון המדהים שאתה מייצר, לשמחתי הסקסופון שלך גם לא יקר ובכל מקרה מגיעות לך מחמאות רבות !!

עומר הורוביץ - נגן סקסופונים מקצועי + מורה לסקסופון :

אני מסוחרר מביצועי הסקסופון המטריף הזה, פשוט יצירת פאר מוסיקלית !!  

אריאל דותן - נגן סקסופון: 

גידי - הצלחת בכישרון רב לייצר סקסופון מדהים באיכותו, המכניקה נוחה בטירוף, הצליל מתוק ומופלא, קל להפיק את שלושת האוקטבות יותר מכל סקסופון אחר שניסיתי בחיי, זהו החלום הרטוב של כל נשפן ואני כל כך מאושר מן הסקסופון שקניתי ממך, המון המון תודה !!

נאור אמיתי - נגן סקסופון: 

זה המון סקסופון ובמחיר מצחיק, בעשרות שנותיי כנגן סקסופון לא פגשתי טוב ממנו, שמח שפירגנתי לעצמי ואני מתמוגג יום- יום מן הקנייה ומתענוג הנגינה בו !!

שאולי דביר - נגן סקסופון: 

היי גידי - רציתי לספר לך שניגנתי אתמול קונצרט וקיבלתי תגובות נפלאות על הסקסופון שקניתי ממך, אני נהנית מן הסקסופון המדהים הזה ששינה את חיי, במיוחד מנוחיותו ומן הצליל היפהפה והעמוק אשר גורם לי עונג רב, הסקסופון שלך זוכה להערות חיוביות רבות גם משאר הנגנים בהרכב שלי, תודה רבה מאוד גם על השירות המקצועי והמסור.

נתי סטולר - נגן סקסופון: 

גידי אורן - דע לך שהסקסופון המדהים שאתה מייצר במו ידיך הפך אותך לאגדה כבר בימי חייך, כבר שנתיים שאני נהנה לנגן עליו ביראת קודש ונהנה מכל צליל מתוק, נהנה מן המכניקה הנוחה והשקטה כ"כ, הסקסופון שלך הוא החבר הכי טוב שלי ואתה תותח אמיתי !! 

אריאל מיקיי - נגן סקסופון מקצועי + מורה לסקסופון (מיקיי בית ספר למוסיקה בצהלה):

גידי יקר - רק מי שמנגן על הסקסופונים המדהימים שאתה מייצר, מבין שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, כל הכבוד לך על מיפעל חיים !!

שלמה ויינקרט - נגן סקסופון מקצועי (סקסופון בריטון) ומנהל ביג באנד כפר סבא:

אני כועס על עצמי מכיוון שלאחרונה הוצאתי 34,000 ש"ח על סקסופון בריטון מקצועי של סלמר ורק לאחר מכן גיליתי לתדהמתי שהסקסופון של גידי אורן הרבה יותר עוצמתי, קל מאוד לנגינה, נוח בטירוף, צליליו מדהימים.

הסקסופון שגידי אורן מייצר בעבודת יד הוא מהפיכה אמיתית בתחום, הרבה יותר טוב מהסלמר שקניתי והרבה יותר זול, חבל שגיליתי זאת באיחור, אני אשדרג !!

מטר גרוס - נגן סקסופון:

גידי אורן - הצלחת לעשות משהו נפלא עם הידע והמיומנות המופלאה שלך בתחום כלי נשיפה, אצלי בביית התוצאות מנגנות בעד עצמן יום-יום שעות ארוכות וללא ספק זהו הסקסופון הטוב ביותר בעולם !!

ו... אופס... סליחה מכל הנגנים המרוצים אשר מחמאותיהם הנפלאות לא צוטטו כאן מפאת הצפיפות ובכל מקרה תודות רבות לכם על המשובים החיוביים והמרגשים !! 

דירוג דף:
40 הצבעות [ממוצע: 5]
הדפס עמוד שלח לחבר
שיחת חינם :

052-2505092

שם מלא:
אימייל:
טלפון:
תיאור הפנייה:
קוד אבטחה:
מבצעים מיוחדים + יד שנייה
למכירה חליל צד היינץ מדהים לאחר אוברול כללי - חליל כסף - מציאה לא נורמלית - כל הקודם זוכה
למכירה חליל צד היינץ כסף מדהים - מציאה חבל"ז !!
מבחר סקסופונים Selmer Paris למכירה !!
מבחר סקסופונים משומשים Selmer Paris למכירה
קלרינט בופה מעולה אחרי אוברול + כריות גורטקס
קלרינט Buffet R13 מעולה אחרי אוברול + גורטקס
קלרינט יד שניה Selmer 10-S אחרי שיפוץ כללי
קלרינט יד שניה Selmer 10-S אחרי שיפוץ כללי
סקסופון טנור יד שניה Selmer 80 II במצב מעולה
סקסופון טנור יד שניה Selmer 80 II במצב מעולה
חליל צד מורמצו יד שניה, שמור במצב מצויין
חליל צד מורמצו יד שניה, שמור מאוד במצב מצויין
סקסופון אלט משומש Selmer 80 II במצב מעולה
סקסופון אלט משומש "Selmer 80 II" במצב מעולה
סקסופון אלט Keilwerth X-90 במצב מעולה
סקסופון אלט משומש Keilwerth X-90 במצב מעולה
בס קלרינט Buffet אחרי שיפוץ כללי + גורטקס
בס קלרינט בופה עם לה נמוך, אחרי שיפוץ כללי + שמן שקדים + כריות גורטקס   Buffet Crampon
סקסופון אלט Grassi עם צליל מ ד ה י ם - מומלץ
סקסופון אלט Grassi עם צליל מ ד ה י ם - מומלץ
 

כל הזכויות שמורות © מוזה פרסום ושיווק באינטרנט - קידום עסקים מבית פורטל מוסיקאים

נבנה ע"י: וויז גרופ - בניית אתרים