גידי אורן | כלי נשיפה |

אתה נמצא ב: דף הבית > המלצות > הקוד האתי של גידי אורן כלי נשיפה
Share
הקוד האתי של גידי אורן כלי נשיפה
12/04/2016 19:16

הקוד האתי של גידי אורן כלי נשיפה:

בשנת 1985 יצרנו את הקוד האתי של "גידי אורן כלי נשיפה", זהו מצפן עקרונות בו מנוסחים העקרונות שלנו להתנהגות אתית נאותה. עקרונות אלו נובעים מתוך החזון והערכים שלנו, מתווים את דרכי הפעולה שלנו ומהווים בסיס לניהול האתי של "גידי אורן כלי נשיפה".

גידי אורן כלי נשיפה - חזון ואחריות חברתית:

אנו ב"גידי אורן כלי נשיפה" רואים באתיקה מקצועית אבן יסוד ותנאי הכרחי לקיומנו כארגון עסקי הפועל מתוך אחריות חברתית.

גידי אורן כלי נשיפה - עקרונות הקוד האתי:

האתיקה שלנו מושתת על מי שאנחנו ומגדירה את מי שאנו שואפים להיות, העקרונות הבולטים בקוד האתי של גידי אורן כלי נשיפה הם: מקצועיות, אמינות, יושרה,הגינות, וחתירה למצויינות עבורך.

הצגת מנגנון הקוד האתי מאפשרת לנו להגדיר דפוסי פעולה ברורים ועקרונות אילו הם חלק בלתי נפרד מתהליך הפיכתה של "גידי אורן כלי נשיפה" לחברה בעלת חזון ואחריות חברתית.

גידי אורן מסייע ללקוחותיו מכל הלב:

גידי אורן כלי נשיפה הפך במשך 25 שנה למוסד מוכר המסייע ללקוחותיו מכל הלב, גידי אורן חותר למצויינות ופועל לא רק למטרות רווח עסקי אלא בראש ובראשונה לטובת לקוחותיו הנשפנים ובאופן זה שמו הולך לפניו.

גידי אורן - מוטיבציה גבוהה לעמידה באתגרים מקצועיים:

אנו פועלים במוטיבציה גבוהה לעמידה באתגרים המקצועיים שהצבנו לעצמנו, איננו חוסכים מאמצים כדי לעמוד בציפיותיך וזוקפים את הצלחתנו ואת האמון הרב מצד קהילת הנשפנים, ליכולתנו להעניק שירות מקצועי מעולה בכל הקשור לתחום כלי נשיפה !!

אתיקה מקצועית - גידי אורן מתקדם בזכות עצמו ולא בגנות אחרים:

גידי אורן ממוקד בלקוחותיו, נוהג בכבוד ונותן דוגמא אישית, השמצות מכוונות הנשמעות מעת לעת מצד חנויות כלי נגינה אחרות - מטעמי קינאה בהצלחתנו, חורגות מכללי היושרה והאתיקה וכמובן שאינן מקובלות עלינו, "גידי אורן כלי נשיפה" מתקדם לאורך כל השנים בזכות עצמו ולא בגנות אחרים !!

גידי אורן  מכוון לעשייה חיובית עבורך:

במהלך 25 שנות פעילות שודרג הקוד האתי והוא בעל משמעות עמוקה בעשייה היומיומית שלנו, למעשה זהו מנגנון הפועל כ"מורה נבוכים" ומנחה אותנו כיצד לפעול ולהתמודד עם אתגרים ודילמות ולנווט בהיגיון בהגיענו לצומת דרכים.

אנו רואים בקוד האתי כלי המנחה אותנו לעשייה מכובדת וחיובית עבורך.

גידי אורן בקשר איתך כל הזמן...

הקשר שלנו איתך מתחיל בכלי הנשיפה שאנו מפתחים עבורך מתוך למידה והבנה של הצרכים שלך כנגן כלי נשיפה, חובבן או מקצוען, אנו תמיד קשובים ואיכפתיים והקשר איתך ממשיך בטיפול בכלי הנשיפה שלך, לאורך כל הדרך.

לאחר רכישת כלי נשיפה - גידי אורן לשירותך תמיד:

גם לאחר שרכשת מאיתנו כלי נשיפה, עומדת לרשותך מעבדת כלי נשיפה המקצועית מסוגה בארץ, גב חזק לטיפולים תקופתיים ותחזוקתיים שוטפים.

גידי אורן פועל עבורך: 

לקוחותינו הם מקור כוחנו ואנו פועלים תמיד ליצור עבורך חוויות מוסיקליות ייחודיות, מתוך הכרה באחריות להצדיק את האמון בנו.

המוטו של "גידי אורן כלי נשיפה": 

אנו מעשירים את איכות החיים של לקוחותינו על ידי יצירת כלי נשיפה נפלאים מחומרי גלם מופלאים בעבודת יד. הנגינה על כלי נשיפה אילו הופכת עבורך למרגשת מרגע לרגע והכיף הופך לתענוג מיוחד שאין כדוגמתו.

גידי אורן עסוק בפיתוח כלי נשיפה מתקדמים עבורך: 

גם ברגע זה, ממשיכים ניצוצות פנימיים לדחוף את גידי אורן להיות להוט ועסוק בפיתוח כלי נשיפה מתקדמים עבורך, בחיפוש מתמיד אחר חידושים טכנולוגיים ארגונומיים ואקוסטיים, מפתיעים ומרעננים אשר יהפכו את הנגינה שלך לחוויה עילאית ומופלאה.

מענה אולטימטיבי לכל נגן כלי נשיפה: 

הידע המקצועי, הניסיון והטכנולוגיות שפיתחנו, מאפשרים לנו לתת מענה אולטימטיבי לכל נגן כלי נשיפה, חובבן או מקצוען.

גידי אורן כלי נשיפה - מוניטין בינלאומי: 

כל דגם חדש ומופלא של חצוצרה מקצועית או סקסופון מקצועי ייחודי העשוי מסגסוגת מושבחת ומכניקה ארגונומית, הוא אבן דרך נוספת בהתפתחות הבינלאומית של "גידי אורן כלי נשיפה".

אנו מוקירים לך תודה, ההנאה שלך מן הנגינה על כלי הנשיפה שלנו, ההתרגשות הנפלאה שממלאת אותך - זאת ההצלחה שלך !! ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו !!

גידי אורן זמין עבורך:

"גידי אורן כלי נשיפה" זמין עבורך תמיד לכל שאלה, הערה או הארה, כל פניה שלך מעשירה אותנו ועוזרת לנו להשתפר עבורך.

צרו קשר למס' טלפון חינם: 0522505092 או לדוא"ל  gidi@doctorsax.com ותיענו באדיבות וביעילות, להשתמע...

דירוג דף:
3 הצבעות [ממוצע: 5]
הדפס עמוד שלח לחבר
שיחת חינם :

052-2505092

שם מלא:
אימייל:
טלפון:
תיאור הפנייה:
קוד אבטחה:

כל הזכויות שמורות © מוזה פרסום ושיווק באינטרנט - קידום עסקים מבית פורטל מוסיקאים

נבנה ע"י: וויז גרופ - בניית אתרים